تعمیر کولر گازی کامرانیه,نصب کولر گازی کامرانیه

تعمیر کولر گازی کامرانیه،نصب کولر گازی کامرانیهتعمیر کولر گازی کامرانیه،نصب کولر گازی کامرانیه،09109131734 آقای حبیب محمدی-با تخفیف مشاوره رایگان شبانه روزی کارگران مجرب تعمیر کولر گازی محدوده کامرانیه،نصب کولر گازی محدوده کامرانیه، تعمیر کولر گازی منطقه کامرانیه،نصب کولر گازی منطقه کامرانیه،تعمیر کولر گازی،نصب کولر گازی،تعمیر کولر گازی شرکت،تعمیر کولر گازی ادارات،تعمیر کولر گازی شرکت در کامرانیه،تعمیر کولر گازی ادارات در کامرانیه،تعمیر کولر گازی با نرخ اتحادیه،تعمیر اسپلیت در کامرانیه،شارژ کولر گازی در کامرانیه،شارژ کولر گازی منزل،تعمیر اسپلیت منزل،تعمیر کولر گازی با سریعترین سرعت توسط مجموعه تعمیرکار کولر سراسر ایران اعزام نیرو در کمترین زمان.نصب و عیب یابی،سرویس و تعمیر تخصصی با قیمتی ارزان،شارژ کولر گازی منزل در کامرانیه،

تعمیر کولر گازیتعمیر کولر گازی به دلیل شرایط آب و هوایی شاید نسبت به سایر لوازم خانگی کمتر باشد،اما این دلیل بر آن نیست که نیاز به سرویس و یا تعمیر کولر گازی در طول سال نیست.اتفاقا برعکس به دلیل کار نکردن دستگاه به مدت 5 الی 6 ماه،حتما باید قبل از استفاده از سالم بودن و سرویس شدن آن اطمینان حاصل کرد.

تعمیر کولر گازی و یا سرویس آن کاری بسیار تخصصی است و نیاز به تکسین های مجرب دارد.شرکت تعمیر لوازم خانگی این افتخار را دارد که با در اختیار داشتن افرادی مجرب و کار کشته کلیه نیازهای تعمیرات شما را بر طرف می کند.پس پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که با گرفتن شماره شرکت ما،تعمیر کولر گازی خود را به ما بسپارید تا بدون جابجایی و صرف زمانی کم آن را سالم به شما تحویل دهیم.

ما چه خدمات کولر گازی را انجام می دهیم

 1. تعمر کولر گازی در انواع برنده
 2. نصب کولر گازی تمام برندها
 3. سرویس سالانه کولر گازی
 4. شارژ گاز کولر گازی

چرا تعمیر کولر گازی خود را به ما بسپارید ؟

 1. سرعت در تعمیرات کولرگازی
 2. داشتن متخصص ترین و با تجربه ترین تعمیرکاران کولرگازی
 3. استفاده از قطعات فابریک همان برند برای تعمیرات کولرگازی
 4. دارای شعبات مختلف در سراسر ایران
 5. برچسب ضمانتنامه 12 ماهه تعمیرات کولرگازی
 6. شرح کار و تفکیک قیمت ها در فاکتور
 7. پشتیبانی قوی در خدمات دارای گارانتی
 8. تمامی هزینه ها بر حسب تعرفه میباشد

تعمیر کولر گازی را مانند شمال،جنوب و شرق بر عهده داریم.ما با داشتن تکنسین های مجرب و کار کشته در توانسته ایم مشتریان وفاداری را جذب کنیم به طوری که در طول سال اگر ایرادی برای دستگاهشان به وجود بیاید تنها که به آن اعتماد دارند و با آن تماس می گیرند،تعمیر کولر گازی است.

تعمیر کولر گازی در کمتر از یک ساعت بعد از تماس شما صورت می گیرد این روند به گونه ای است که پس از ارتباط شما با نزدیکترین تعمیرات کولر گازی چه از طریق تلفن چه به صورت حضوری،بعد از مطرح کردن ایراد دستگاه،متخصصین ما در محل شما حاضر می شوند تا در کسری از زمان مشکل کولرتان را برطرف کنند.کافیست با شماره گیری یکی از خطوط،ما را در جریان مشکل خود بگذارید تا به پاس وفاداری و اعتمادتان در کمتر از 1 ساعت دستگاهتان را مانند روز اولش تحویلتان دهیم.

نصب کولر گازی

تعمیر کولر گازی چگونه است؟

در تعمیرات کولر گازی برای مطلع شدن از سالمی یا خرابی کلید اصلی باید از ابزاری به نام اهم متر استفاده کنید.برای اینکار باید درجه اهم متر را روی رنج یک قرار دهید و رابط های آن را به پایه های کلید متصل کنید.اگر کلید سالم باشد با فشار دادن آن و رفتن به حالت ON باید عقربه اهم به انتهای آن بچسبد و عدد صفر را نشان دهد در غیر این صورت کلید معیوب است و باید تعویض گردد.

در بالا به دو علت روشن نشدن کولر اشاره کردیم.روشن نشدن عمده ترین ایرادی است که احتمال دارد برای این کولر گازی ها به وجود بیاید اما مشکلات دیگری هم هستند که در اثر سرویس نشدن به موقع این محصول اتفاق می افتد.خیلی اوقات پیش آمده است که موتور کولر گازی روشن می شود اما کمپرسور راه نمی افتد،در زیر می خواهیم این ایراد را مورد بررسی قرار دهیم :

تعمیر کولر گازی :تعمیر کولر گازی جزو تخصصی ترین خدمات شرکت تعمیرات لوازم خانگی است.ما این کار را با داشتن تکنسین های متخصص عملی می کنیم.طبق آمارهای اخیر،این محصول جزو پر فروش ترین کولر های موجود در کشور است،این کولر گازی ها در شهرهای جنوبی و گرم کشور طرفدار بیشتری دارد.

ما افتخار این را داریم کلیه امور مربوط به تعمیر کولر گازی را با آخرین متد روز دنیا بر عهده بگیریم.تیم مجرب ما با دانش روز افزون در این ضمینه ابتدا به عیب یابی می پردازد و پس از پیدا کردن ایراد دستگاه کار خود را آغاز می کند،در صورتی که کولر گازی شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد،این قطعه مستقیما از های مجاز تهیه می شود تا از اورجینال بودن قطعه اطمینان حاصل شود.

برای تعمیر کولر گازی سامسونگ خود تا جایی که امکان دارد با تعمیرات کولر گازی سامسونگ تماس بگیرید تا علاوه بر تعویض قطعات کهنه با نمونه اورجینال و اصل آن از خدمات وسرویس های نیز بهره مند شوید.

تعمیرات کولر گازی سامسونگ:کولر گازی کم مصرف هزینه عملیاتی یک کولر گازی کم مصرف بستگی به عوامل متعددی دارد.یکی از بزرگترین عوامل،اندازه اتاق شما است و اندازه واحد به اندازه اتاق شما بستگی دارد.در زیر مثالی در این راستا آمده

چگونه کولر گازی را نصب کنیم؟

انصب کولر گازی واحد داخلی:1-یک محل بدون مانع بر روی دیوار داخلی خود جهت نصب واحد کولر گازی داخلی انتخاب کنید.از نور مستقیم خورشید و منابع گرما اجتناب کنید.اجتناب از مکان هایی که ممکن است گاز نشت کند یا جایی که نفت یا گوگرد وجود داشته باشد.واحد داخلی نیاز به حداقل 6 فوت (15 سانتیمتر)فضای باز اطراف بالا و پایین آن دارد.

2-پانل نصب را به دیوار داخلی ایمن نگه دارید.صفحه نصب را در برابر دیوار نگه دارید جایی که در آن شما می خواهید واحد داخلی را نصب کنید استفاده از یک تراز برای اطمینان از اینکه صفحه ی هر دو سطح افقی است دیوار را در نقاط مناسب برای قرار دادن صفحه با دریل سوراخ کنید جا پیچ های پلاستیکی را در سوراخ قرار دهید.صفحات را به دیوار با پیچ محکم کنید.

3-ایجاد سوراخ در دیوار جهت لوله کشی بهترین نقطه برای سوراخ به بیرون بر اساس براکت نصب،پیدا کنید.شما همچنین باید طول لوله و فاصله ای را که باید برای رسیدن به واحد خارجی دارید را در نظر بگیرید.
سوراخی در دیوار به قطر 3 سانتیمتر برسد،ایجاد کنید.سوراخ باید به سمت بیرون به سمت پایین حرکت کند تا زهکشی مناسب داشته باشد.
فلنج انعطاف پذیر را در سوراخ قرار دهید.

4-اتصالات الکتریکی را بررسی کنید که در تعمیر کولر گازی بسیار مهم است.پانل جلو کولر گازی را بردارید و پوشش را بردارید.مطمئن شوید سیم های کابل به پایانه ها وصل شده اند.همچنین،اطمینان حاصل کنید که آنها با نمودار درج شده در واحد مطابقت دارد.

چگونه کولر گازی شارژ کنیم؟

بهترین و اصولیترین روشی که برای شارژ گاز کولر توصیه میشود شارژ گازی وزنی است زیرا شما مطمنا از مقدار گاز موجود در سیستم اطلاع دارید و میدانید که اگر ۲ متر لوله در نصب اضافه کردهاید باید ۴۰ گرم گاز به سیستم اضافه کرد که این اصولیترین روش و مطمئنترین روش است

7 علت روشن نشدن کولر گازی؛ و روش رفع آن

تعمیر کولر گازی یکی از بزرگ ترین دغدغه های تمامی مصرف کنندگان کولر گازی خصوصا در فصول گرم سال می باشد.که تعمیر کولر گازی به صورت کاملا اصولی،می تواند تا حد زیادی از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کند.علت روشن نشدن کولرگازی ممکن است تحت تاثیر نقص عملکرد در برد دستگاه باشد؛ بنابراین توصیه می شود در صورت بروز چنین مشکلی هر چه سریع تر به رفع آن بپردازید.

اگر چنین مشکلی را در شروع فصل گرما مشاهده کردید،اصلا نگران نباشید؛ چرا که می توانید با کمک گرفتن از متخصصین مجرب نسبت به رفع و برطرف کردن آن بپردازید.در این زمینه بازارآنلاین "کامرانیه،منطقه کامرانیه"به شما کمک می کند تا هرچه آسان تر و سریع تر با متخصصان دانش اندوخته و مجرب این حوزه به طور مستقیم در ارتباط باشید.

کولر گازی ممکن است تحت تاثیر دلایل مختلفی دچار مشکل شود،به طور ناگهانی خاموش شود و دیگر روشن نشود.در ادامه این مطلب ما به توضیح ۶ مورد از رایج ترین علت روشن نشدن کولر گازی می پردازیم.شما می توانید با سپردن تعمیر کولر گازی خود به یک متخصص و سرویس دوره ای آن موجب سهولت استفاده خود از این دستگاه در طول تابستان گرم امسال شوید.

اگر با رعایت موارد زیر باز هم نتوانستید به رفع مشکل دستگاه خود بپردازید؛ با مراجعه به کامرانیه،منطقه کامرانیه از سایر علل بروز عدم روشن شدن دستگاه با خبر شوید و به سادگی آن را برطرف کنید.

 1. اتصالات برقی از شایع ترین علل عدم روشن شدن کولرگازی اتصالات برقی می باشد.بنابراین بهتر است اولین گام در صورت مشاهده خاموش شدن ناگهانی دستگاه،چک کردن اتصالات برق خانه باشد؛ تا پس از اطمینان از سالم بودن آن به بررسی سایر علل احتمالی بپردازید.به عنوان مثال کولرهای گازی جنرال به مقدار ۲۲۰ ولت برق نیاز دارند و در صورت منتقل نشدن این میزان برق،دستگاه ممکن است مشکلات گفته شده را به دنبال خواهند داشت.
 2. خرابی سیستم تهویه در صورت خراب شدن سیستم تهویه مرکزی کولر،می توان آن را به عنوان مهم ترین علت روشن نشدن کولر گازی نامید.برای رفع آن ابتدا به کنترل و تنظیم ترموستات دستگاه خود بپردازید.در صورت رفع نشدن مشکل حتماً با یکی از متخصصان مجرب "کامرانیه،منطقه کامرانیه"ارتباط برقرار کنید.
 3. برفک زدن لوله ها به عنوان یکی از مشکلات رایج این دستگاه برفک زدن لوله های کندانسور را لازم است جدی بگیرید.کاهش میزان شارژ گاز دستگاه یا کثیف بودن فیلتر هوا ممکن است علت برفک زدن لوله ها باشند.برای برطرف کردن برفک،تنها لازم است فیلترها را تمیز کنید.نکته قابل توجه در این شرایط ریست نکردن دستگاه تحت هیچ شرایطی است.
 4. کثیف بودن فیلتر یکی از مشکلاتی که ممکن است کثیف بودن فیلتر کولر گازی به دنبال داشته باشد،خاموش شدن ناگهانی و عدم روشن شدن مجدد دستگاه می باشد.بنابراین لازم است به صورت دوره ای به تمیز کردن و سرویس کولر گازی خود بپردازید تا از چنین مشکلاتی پیشگیری کنید.
 5. خرابی کندانسور و فن کندانسور با وظیفه خارج کردن گرمای منزل یکی از نقش های اساسی را در عملکرد کولرهای گازی بر عهده دارد؛ که در این صورت هر گونه نقص فنی در عملکرد این قطعه ممکن است علت روشن نشدن کولر گازی باشد.جهت برطرف کردن این مشکل در صورت مشاهده هر گونه کاهش کارآیی سازه خود حتماً از سالم بودن این قطعات اطمینان حاصل کنید.
 6. گرفتگی در مسیر جریان گاز یکی از علل عدم روشن شدن این دستگاه ها می تواند گرفتن مسیر جریان گاز باشد.بنابراین کنترل هر چند وقت یکباره آزاد بودن مسیر،در افزایش عملکرد سازه بسیار حائز اهمیت می باشد.اما توصیه می شود که در صورت مشاهده گرفتگی مسیر حتماً از یک سرویس کار کولر گازی حرفه ای جهت رفع آن کمک بگیرید.
 7. کدهای خطای نشان دهنده روشن نشدن کولر گازی کدهای خطا پیام هایی هستند که به وسیله حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر کولرگازی نمایش داده می شوند؛ تا مصرف کننده را از عملکرد صحیح قطعات و بروز هر گونه مشکلی در آن ها با خبر سازد.به عنوان مثال در انواع کولرهای گازی جنرال حروف df نشان دهنده حالت دی فراست در این دستگاه می باشد؛ که در این شرایط تا چند دقیقه بخش های داخلی سازه فعالیت خود را متوقف می کنند.آشنایی با انواع کدهای خطا در شناخته علت روشن نشدن کولر گازی می تواند بسیار کمک کننده باشد.

سرویس و نگهداری کولرگازی نیاز به داشتن اطلاعات تخصصی از نحوه استقرار پنل داخلی و خارجی کولرگازی،لوله کشی های توکار کولر گازی و سایر انواع لوله کشی ها،اتصالات شیلنگ کندانسور و رطوبت زدایی سیستم،عایق بندی لوله های مبرد یا گاز،تست نشتی گاز و شارژ اولیه گاز کولرگازی دارد.به علاوه،داشتن این اطلاعات به تنهایی کافی نبوده و حتماً تجربه قبلی نصب اسپیلت کولرگازی نیز می بایست به آن اضافه شود.

در صورت نصب و شارز گاز کولرگازی به صورت اشتباه،مشکلاتی چون افزایش مصرف برق،سر و صدای زیاد،نشتی گاز،خنک نکردن کولرگازی،پرتاب آب به همراه باد و مشکلات که می تواند بهای سنگینی برای شما داشته باشد،رخ خواهد داد.به همین دلیل بهترین نصاب کولر گازی یا تکنسین های متخصص نصب کولر گازی را می توانید در تعمیرکار کولرگازی بیابید.کارشناسان خبره و باتجربه تعمیرکار کولرگازی هیچ جای نگرانی بابت نصب صحیح و شارژ گاز کولر گازی تهران و سرویس کولرگازی و تعمیر تخصصی و حرفه ای کولر گازی را برای شما مشتریان گرامی و عزیز باقی نمی گذارند.

ویژگی های بارز و اصلی کولرگازی ها

شرکت تعمیرکار کولرگازی،یکی از شناخته شده ترین و باسابقه ترین برندها در زمینه سرویس کولرگازی به صورت تخصصی و حرفه ای محسوب می شود.این شرکت،با سابقه بیش از ۱۰ ساله خود در زمینه سرویس و تعمیر کولر گازی از هر برندی در سراسر تهران فعالیت نموده که یکی از مهمترین آنها از جمله کولرگازی می باشد.از ویژگی های کولرگازی می توان به سرمایش و گرمایش بعلاوه مناسب مناطق گرمسیری،برای مساحت ۲۵ تا ۳۵ متر مربع (براساس شرایط)،قدرت پرتاب باد در ۴ جهت،دارای فیلتر محافظ دوگانه و سیستم پاک کنندگی خودکار و…اشاره نمود.با ما در سرویس کولرگازی همراه باشید.

ارور ها و کدهای خطای متداول کولر گازی

 1. در زیر فهرست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های کولر گازی های که گاهی تماس با نمایندگی تعمیرات کولر گازی (شرکت تعمیرکار کولرگازی)را ضروری می سازد آورده شده اند:
 2. CH۰۱:مشکل سنسور هوای داخلی
 3. CH۰۲:مشکل سنسور لوله ورودی یونیت داخلی
 4. CH۰۵/۵۳:مشکل ارتباط بین واحد داخلی و بیرونی
 5. CH۰۶:مشکل سنسور لوله خروجی یونیت داخلی
 6. CH۰۹:خطای برد الکتریکی
 7. CH۱۰:مشکل موتور فن داخلی
 8. CH۱۲:مشکل در سنسور لوله وسط یونیت داخلی
 9. Ch۲۱:ولتاژ بالای DC برد الکتریکی
 10. CH۲۲:جریان ورودی بیشتر از مقدار تعیین شده
 11. CH۲۳:خطای ولتاژ ورودی پایین،مشکل در برد اصلی
 12. CH۲۶:سوختگی یا قفل شدن کمپرسور،آسیب دیدگی برد الکتریکی
 13. CH۲۷ آسیب دیدگی مدار برد الکتریکی
 14. CH۲۹:خطای جریان بالای کمپرسور
 15. CH۳۲:دمای بالای لوله دهش کمپرسور
 16. CH۴۰:خطای سنسور ct
 17. CH۴۱:مشکل سنسور لوله کمپرسور اینورتر
 18. CH۴۴:مشکل سنسور دمای هوا
 19. CH۴۵:مشکل سنسور لوله کندانسور
 20. CH۴۶:مشکل سنسور لوله مکش
 21. CH۵۳:مشکل در ارتباط بین دستگاه داخلی و بیرونی
 22. CH۶۰:خرابی EEPROM مدار برد الکتریکی
 23. CH۶۱:دمای بالای سنسور لوله کندانسور
 24. CH۶۲:دمای بالای هیت سینک برد بیرونی
 25. CH۶۵:خطای سنسور هیت سینک
 26. CH۶۷:مشکل در موتور فن BLOOD

تعمیر کولرگازی یکی از شایع ترین مشکلاتی که در روزهای گرم تابستان در محل کار یا زندگی شما ممکن است با ان مواجه شوید از کار افتادن یا عیب داشتن کولر گازی تان به دلیل بروز مشکل یا سرویس نکردن ان است.ما به خوبی درک می کنیم که گرمای شدید تابستان بسیار طاقت فرسا می باشد بنابراین به عنوان یک مرکز فوق تخصصی تعمیر کولرگازی در صدد رفع عیب یا مشکل دستگاه شما به بهترین نحو ممکن برآمدیم تا شما با آسایش بیشتری در محل زندگی خود استراحت کنید.

سرویس کولرگازی هنوز عده ی زیادی هستند که متأسفانه انجام سرویس کولر گازی را کاری بیهوده با هزینه اضافی می دانند اما لازم است که بدانید سرویس دوره ای هر کالایی هزینه اضافی نیست بلکه پیشگیری از به وجود امدن هزینه های سنگین یا خسارات جبران ناپذیر می باشد.بهتر است که قبل از شروع فصل گرما به شستشو و سرویس کولر گازی بپردازید تا از پرداخت هزینه های سنگین تعمیر کولر گازی جلوگیری شود.

تعمیر کولر گازی به افزایش بهره وری دستگاه کولر گازی کمک می کند و هزینه های قبض برق را کاهش می دهد.فیلتر هوای کثیف باعث می شود که کولر نتواند هوا را داخل خانه به خوبی به گردش درآورد.شستشو و سرویس کولر گازی با پیدا کردن ایرادات قبل از اینکه بزرگ تر و گران تر شوند پول زیادی را برای تان پس انداز خواهد کرد.نه تنها کویل کندانسور کثیف باعث می شود که کولر گازی بیشتر کار کند و هزینه های برق افزایش یابد،که ممکن موجب کارکرد تندتر کمپرسور و در نتیجه خرابی زودرس در آن شود.هزینه ی بررسی و تمیز کردن کویل کندانسور به مراتب کم تر از هزینه تعویض کمپرسور است.همچنین تعمیر دوره ای کولر گازی مانند نشتی آب در سیستم که می تواند باعث صدمه دیدن دستگاه کولر گازی یا ساختمان شود را شناسایی و رفع نماید.عمر دستگاه کولر گازی خود را با مراقبت در طول زمانی که کار می کند افزایش دهید.کولرهای گازی وقتی درست کار می کنند که به صورت مرتب سرویس و تمیز شود.اگر یک قطعه درست کار نکند،می تواند به کل دستگاه استرس وارد کرده و در نهایت دستگاه زودتر از موعد خراب شود.نگهداری همه قطعات در حالت عمل کرد خوب به معنای استرس و فشار کم تر رو همه خواهد بود.دستگاه در طول مدت زمان بیشتر عمل کرد بهتری نسبت به دستگاهی که مرتب سرویس نمی شود خواهد داشت.

سرویس کولرگازی

شارژ گاز کولرگازی در خدمات سرویس و تعمیر ما در تعمیرکار کولرگازی قطعاً نمی توان گفت که چه مدت باید اقدام به تعمیر کولر گازی کرد! چرا؟ اجزاء مختلف کولر گازی نیاز به سرویس شدن در بازه های زمانی متفاوت دارند و اینکه در برخی موارد کولر گازی در جایی قرار دارد که گرد و خاک بیشتری وجود دارد و خوب اگر این چنین باشد بهتر است در فصل گرما دوبار اقدام به شستشوی موتور کولر گازی کرد و اقدام به سرویس کولر کرد.

در مورد دیگر کولر در معرض گرد و خاک نمی باشد و هوا و مقدار ذرات خاک کم است و برای این مورد سالی ۱ بار سرویس کولر گازی کافی است اما بهتر است که سرویس پنل داخلی کولر گازی به صورت ماهانه انجام شود و سرویس پنل خارجی کولر گازی به صورت فصلی قبل از شروع فصل گرما و سرما انجام شود.

تعمیر کولر گازی شامل موارد زیر می باشد:

الف)تعمیر پنل داخلی کولر گازی،شستشوی فیلترها کولر گازی،تعمیر بلوور کولر گازی،تعمیر سنسورها کولر گازی،تعمیر فین ها یا کویل کولرگازی،بررسی و تعمیر مسیر خروجی آب (لوله درین)در کولر گازی

ب)تعمیر پنل خارجی کولر گازی،تعمیر پنل خارجی کولر گازی یا همان کندانسور دارای اهمیت بالایی است چون در بیرون از منزل شما نصب می گردد و در تماس مستقیم با گردو غبار و خاک است به همین دلیل اگر شما نسبت به شستشوی به موقع آن اقدام نکنید ممکن است که مجبور به پرداخت هزینه های بالا برای تعمیرات ان شوید زیرا کثیفی بیش اندازه کندانسور مانع از عملکرد صحیح دستگاه می شود و فشار زیادی به دستگاه شما تحمیل می کند،پس بهتر است که یک تعمیرکار کولر گازی با تجربه به صورت متداول آن را شستشو نماید،که این کار را با استفاده از دستگاه های مخصوص فشار قوی آب (واتر جت)انجام می دهند.

نتیجه گیری:
بهترین اقدامی که شما می توانید در هنگام بروز هرگونه مشکلی برای کولرهای گازی خود انجام دهید؛ مشورت با فردی مجرب و با مهارت در این زمینه خواهد بود.فراموش نکنید که رفع سریع ترین مشکلات می تواند از هزینه های اضافی خراب شدن سایر قطعات و رفع آن ها بپرهیزد.


7/17/2024 2:51:35 PM:Published Date
تلفن تماس فوری تعمیر کولر گازی کامرانیه,نصب کولر گازی کامرانیه